منو
سبد خرید شما

SELECCION (ترکیه)

موجودی: در انبار مدل: Seleccion Badam Yagi Ozlu
نرم کننده سلکشن بادام محصولی بسیار توانمند در ترمیم و تقویت و مناسب تمام مو ها می باشد. فرمولاسیون ویژه این محصول حاوی روغن بادام و ویتامین های گروه B  برای تقویت مو ها و استحکام بخشی ، ترمیم آسیب های مو ناشی از موخوره،آفتاب سوختگی ، خشکی و زبری و .... بسیار مناسب می باشد. این محصول با خاصیت..
185,000 تومان 198,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: DONKEY MILK PROTEIN OZLU
شامپو شیر الاغ سلکشن یک کحصول بی نظیر از همه جهات می باشد. این محصول بر گرفته از شیر الاغ میباشد و این محصول فاقد مواد مضر مانند پارابن و سیلیکون و نمک نیز هست. پروتئین موجود در شیر مو ها را تغذیه و آبرسانی می کند. علاوه بر این با عث درخشندگی و براقیت مو شده و از مو در مقابل آلودگی های محیط و نور..
195,000 تومان 210,000 تومان
شامپو سلکشن حاوی روغن ماکادمیا تقویت کننده و محافظ رنگ مو ها حجم 1 لیتری
ناموجود 19
موجودی: ناموجود مدل: Seleccion Makadamia Yagi Ozlu
شامپو سلکشن ماکادمیا محصولی بسیار توانمند در ترمیم و تقویت  و محافظت از رنگ مو ها و مناسب موهای رنگ ، مش و هایلایت شده می باشد.. فرمولاسیون ویژه این محصول حاوی روغن ماکادمیا و ویتامین های گروه B   و فیلتر ضد اشعه خورشید برای تقویت مو ها و استحکام بخشی ، ترمیم آسیب های مو ، موخوره،آفتا..
160,000 تومان 198,000 تومان
شامپو سلکشن عصاره گزنه برطرف کننده چربی مو و پوست سر حجم 1 لیتری
ناموجود 19
موجودی: ناموجود مدل: Seleccion Guclendirici Bakim
شامپو سلکشن عصاره گزنه  محصولی بسیار توانمند در درمان چربی بالای پوست سر و مو ها می باشد. فرمولاسیون ویژه این محصول عصاره گیاه گزنه و ویتامین های گروه B  برای تقویت مو ها و استحکام بخشی ، ضخیم کردن مو های چرب و درمان چربی پوست سر بسیار مناسب می باشد. این محصول با خاصیت  ضخیم کنندگی..
160,000 تومان 198,000 تومان
شامپو سلکشن کراتینه تقویت و ترمیم کننده مناسب تمام مو ها حجم 1 لیتری
ناموجود 19
موجودی: ناموجود مدل: Seleccion keratin Bakim
شامپو سلکشن کراتین کمپلکس محصولی بسیار توانمند در ترمیم  و تقویت مو ها می باشد که مناسب تمام مو ها هست. فرمولاسیون ویژه این محصول حاوی کراتین کمپلکس و ویتامین های گروه B  برای تقویت مو ها و استحکام بخشی ، ترمیم مو و از بین بردن موخوره و جلوگیری از ریزش می باشد. این محصول برای شانه پذیری مو..
160,000 تومان 198,000 تومان
ماسک مو سلکشن ترمیم کننده حاوی شیر الاغ حجم 250 میل
ناموجود 39
موجودی: ناموجود مدل: DONKEY MILK PROTEIN OZLU
ماسک مو شیر الاغ سلکشن یک محصول بی نظیر از همه جهات می باشد. این محصول بر گرفته از شیر الاغ میباشد و فاقد سولفات هست بنابراین میتوان با خیال راحت برای موهای کراتینه و ریباندینگ استفاده کرد. علاوه بر سولفات این محصول فاقد مواد مضر مانند پارابن و سیلیکون و نمک نیز هست.   پروتئین موجود در شی..
118,000 تومان 195,000 تومان
ماسک موی بدون سولفات ترمیم کننده حاوی روغن آرگان سلکشن Seleccion حجم 500 میل
ناموجود 21
موجودی: ناموجود مدل: Seleccion Argan Oil Hair mask
صاف و ابریشمی کننده مو حاوی روغن آرگان طبیعی فاید سولفات و پارابن و فتالات فرمولاسیون سبک و ترمیم کننده احیا کننده مو های آسیب دیده براق کننده و تغذیه کننده مو افزایش حالت پذیری مو تغذیه کننده و ضد موخوره..
150,000 تومان 189,000 تومان
ماسک موی بدون سولفات تقویت و تغذیه کننده شیر الاغ سلکشن Seleccion حجم 500 میل
ناموجود 21
موجودی: ناموجود مدل: Seleccion Donkey Milk Hair mask
ترمیم کننده و نرم کننده فوق قوی حاوی بیوتین گرفته شده از شیر الاغ فاید سولفات و پارابن و فتالات فرمولاسیون سبک و وگان تقویت کننده و احیا کننده حجم دهنده مو افزایش حالت پذیری مو تغذیه کننده..
150,000 تومان 189,000 تومان
ماسک موی بدون سولفات تقویت و صاف کننده مو کراتین سلکشن Seleccion حجم 500 میل
ناموجود 21
موجودی: ناموجود مدل: Seleccion Keratin Hair mask
صاف و ابریشمی کننده مو حاوی کراتین مایع هیدرولیز شده فاید سولفات و پارابن و فتالات فرمولاسیون سبک و تغذیه کننده صاف و ابریشمی کننده مو ضد وزی مو و شانه پذیر کننده مو افزایش حالت پذیری مو تغذیه کننده..
150,000 تومان 189,000 تومان
نرم کننده مو سلکشن Seleccion حاوی شیر الاغ حجم 500 میل
ناموجود 33
موجودی: ناموجود مدل: DONKEY MILK PROTEIN OZLU
نرم کننده (کاندیشنر) شیر الاغ سلکشن یک کحصول بی نظیر از همه جهات می باشد. این محصول بر گرفته از شیر الاغ میباشد و فاقد سولفات هست بنابراین میتوان با خیال راحت برای موهای کراتینه و ریباندینگ استفاده کرد. علاوه بر سولفات این محصول فاقد مواد مضر مانند پارابن و سیلیکون و نمک نیز هست. پروتئین موجود در..
140,000 تومان 210,000 تومان
کرم پدیکور مانیکور و لایه بردار پای سلکشن Seleccion حجم 300 میل
ناموجود 5
موجودی: ناموجود مدل: Seleccion Manikur Pedikur Peeling
کرم مانیکور پدیکور و لایه بردار پای سلکشن محصولی فوق العاده از کشور ترکیه میباشد که در حجم ۳۰۰میل تولید شده است. در محل رویش ناخن های دست و پا پوستی شفاف رویش میکند که به آن کوتیکول میگویند .جنس این پوست روشن سخت است .کوتیکول پوست شفاف و سخت است که در و وظیفه آن حفظ سلامت ناخن ها میباشد . کوتیکول ..
128,000 تومان 135,000 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)