منو
سبد خرید شما

SOLEX (ترکیه)

موجودی: در انبار مدل: Solex Shok Serumu
سرم ضد ریزش و تقویت کننده سولکس محصولی بی نظیر و بسیار تاثیر گذار جهت جلوگیری از ریزش مو می باشد. این محصول با یک شوک قوی به استحکام ریشه مو تاثیر مثبت بسیار زیادی گزاشته و از ریزش مو جلوگیری میکند.نحوه استفاده این محصول بسیار خاص می باشد ، شما از هر کدام از شامپو های سولکس که مناسب موهای شما می باش..
69,000 تومان 75,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex Free Sulfate Argan Ve Keratin Sampuan
شامپو بدون سولفات سولکس محصولی از کشور ترکیه مناسب موهای رنگ شده می باشد. این محصول فاقد مواد شیمیایی مضر مانند سولفات ، پارابن و سیلیکون بوده و برای استفاده بر روی موهای کراتین و ریباندینگ شده مناسب می باشد. شامپو بدون سولفات سولکس حاوی روغن آرگان و کراتین بوده و از این حیث یک شامپوی استثایی همه..
135,000 تومان 185,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex Free Sulftate Olive Sampuan
شامپو بدون سولفات سولکس محصولی از کشور ترکیه مناسب تمام مو ها می باشد. این محصول فاقد مواد شیمیایی مضر مانند سولفات ، پارابن و سیلیکون بوده و برای استفاده بر روی موهای کراتین و ریباندینگ شده مناسب می باشد. شامپو بدون سولفات سولکس حاوی روغن زیتون جهت نرم تر کردن و آبرسانی و تقویت مو ها می باشد. رو..
135,000 تومان 185,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex Free Sulftate color Sampuan
شامپو بدون سولفات سولکس محصولی از کشور ترکیه مناسب موهای رنگ شده می باشد. این محصول فاقد مواد شیمیایی مضر مانند سولفات ، پارابن و سیلیکون بوده و برای استفاده بر روی موهای کراتین و ریباندینگ شده مناسب می باشد. شامپو بدون سولفات سولکس موهای رنگ شده حاوی فیلتر های ضد اشعه UVA و UVB خورشید بوده و از ..
135,000 تومان 185,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex Argan Sampuan
شامپو آرگان سولکس مناسب تمام مو ها بوده و محصولی بسیار با کیفیت برای ترمیم و تقویت مو ها می باشد. این شامپو فاقد نمک و پارابن و سایر مواد مضر برای مو می باشد. فرمولاسیون منحصر بفرد و مختص این شامپو با تقویت و ترمیم مو ها از خشکی و دهیدراته شدن مو ها جلوگیری کرده و خشکی مو ها بخصوص نوک مو ها را برطرف..
120,000 تومان 150,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex Keratin Sampuan
شامپو کراتین سولکس مناسب تمام مو ها  بخصوص موهای حساس و مستعد ریزش بوده و محصولی بسیار با کیفیت برای ترمیم و تقویت مو ها می باشد. این شامپو فاقد نمک و پارابن  و سایر مواد مضر برای مو می باشد. فرمولاسیون منحصر بفرد و مختص این شامپو با تقویت و ترمیم مو ها از خشکی و وز شدن مو ها جلوگیری کرده ..
120,000 تومان 150,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex Sulfat free Milk shake shampoo
محصول کشور ترکیه دارای خاصیت آبرسانی پاک کننده عمیق مو تهیه شده از شیر بز مناسب تمام مو ها پاک کننده قوی فاقد پارابن و سولفات نرم کننده و تقویت کننده..
130,000 تومان 180,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex Sulfat free At Kuyrugu shampoo
محصول کشور ترکیه دارای خاصیت آبرسانی پاک کننده عمیق مو تهیه شده از عصاره گیاه دم اسبی مناسب تمام مو ها پاک کننده قوی فاقد پارابن و سولفات نرم کننده و تقویت کننده..
130,000 تومان 180,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex Sulfat free Keratin Oil shampoo
محصول کشور ترکیه دارای خاصیت آبرسانی پاک کننده عمیق مو حاوی روغن کراتین ترمیم کننده صاف و ابریشمی کننده مو مناسب تمام مو ها پاک کننده قوی فاقد پارابن و سولفات نرم کننده و تقویت کننده..
130,000 تومان 180,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex Keratin Olive Oil Sampuan
شامپو زیتون سولکس مناسب تمام مو ها  بخصوص موهای خشک و زبر بوده و محصولی بسیار با کیفیت برای ترمیم و تقویت مو ها و همچنین تغذیه مو های ضعیف با روغن زیتون  می باشد. این شامپو فاقد نمک و پارابن و سایر مواد مضر برای مو می باشد. فرمولاسیون منحصر بفرد و مختص این شامپو با تقویت و ترمیم مو ها از خ..
120,000 تومان 150,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex Yaghli Saclar icin keratin Sampuan
شامپو لیمو سولکس مناسب مو های چرب  بوده و محصولی بسیار با کیفیت برای ترمیم و تقویت مو ها می باشد. این شامپو فاقد نمک و پارابن و سایر مواد مضر برای مو می باشد. فرمولاسیون منحصر بفرد و سبک این محصول چربی مو را به مقدار چشم گیری کاهش داده و کنترل می کند. فرمولاسیون این محصول به گونه ای هست که پس ا..
120,000 تومان 150,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex Keratin Mentol Ferahligi Sampuan
شامپو نعناع سولکس مناسب تمام مو ها  و محصولی بسیار با کیفیت برای ترمیم و تقویت مو ها و رفع خارش پوست سر و خنک کردن پوست سر و ازایش خون رسانی به ریشه مو ها می باشد. این شامپو فاقد نمک و پارابن و  سایر مواد مضر برای مو می باشد. فرمولاسیون منحصر بفرد و مختص این شامپو با خنک کردن کف سر باعث اف..
120,000 تومان 150,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex Renk koruyucu keratin Sampuan
شامپو کراتین سولکس مناسب مو های رنگ شده بوده و محصولی بسیار با کیفیت برای ترمیم و تقویت مو ها می باشد. این شامپو فاقد نمک و پارابن و سایر مواد مضر برای مو می باشد. فرمولاسیون منحصر بفرد و محافظت کننده این محصول از خشکی و زیبری موهای رنگ شده جلوگیری میکند. این شامپو دارای فیلتر های ضد اشعه UV ..
120,000 تومان 150,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex 2 Minute Repair
ماسک موی تقویت کننده و آبرسان سولکس با  فرمولاسیون گیاهی و وگان مناسب موهای نرمال تا آسیب دیده می باشد. این محصول مناسب استفاده داخل حمام بوده و نیار به آبکشی دارد. فرمولاسیون سبک و تاثیر گذار دو دقیقه ای این محصول در عرض 100 تا 120 ثانیه موهای شما را احیا و بازسازی خواهد کرد، موجب نرم تر شد..
90,000 تومان 120,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Solex 2 Minute Repair
ماسک موی تقویت کننده و ترمیم کننده سولکس با  فرمولاسیون گیاهی و وگان مناسب موهای نرمال تا آسیب دیده می باشد. این محصول مناسب استفاده داخل حمام بوده و نیار به آبکشی دارد. فرمولاسیون سبک و تاثیر گذار دو دقیقه ای این محصول در عرض 100 تا 120 ثانیه موهای شما را احیا و بازسازی خواهد کرد، موجبنرم ت..
90,000 تومان 120,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: SOLEX free sulfate softening hair cream for colored hair, 500 ml
ویژگی های محصول کاملا ارگانیک مخصوص موهای رنگ شده تقویت موهای ضعیف فاقد سولفات و پارابن هیدارته و آبرسانی موها افزایش نرمی و کشش مو تثبیت رنگ مو حجم دهنده محافظت از موها در مقابل اشعه UV حجم 500 میل محصول کشور ترکیه..
100,000 تومان 120,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: SOLEX olive oil softening hair cream for damaged hair, 500 ml
ویژگی های محصول کاملا ارگانیک مخصوص موهای معمولی و آسیب دیده تقویت و ترمیم موهای ضعیف فاقد سولفات و پارابن هیدارته و آبرسانی موها افزایش نرمی و کشش مو حاوی روغن زیتون حجم دهنده محافظت از موها در مقابل اشعه UV حجم 500 میل محصول کشور ترکیه..
100,000 تومان 120,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: SOLEX argan oil softening hair cream all types of hair, 500 ml
ویژگی های محصول کاملا ارگانیک حاوی روغن آرگان مخصوص انواع موها تقویت و ترمیم کننده موهای ضعیف فاقد سولفات و پارابن هیدارته و آبرسانی موها افزایش نرمی و کشش مو ضد موخوره حجم دهنده محافظت از موها در مقابل اشعه UV حجم 500 میل محصول کشور ترکیه..
100,000 تومان 120,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: SOLEX keratin softening hair cream for frizzy hair, 500 ml
ویژگی های محصول حاوی کراتین هیدرولیز شده نرمر کننده دارای فرمولاسیون ارگانیک ترمیم کننده مو صاف کننده مو آبرسان مو جلوگیری از وز و ایجاد گره در مو افزایش حالت پذیری نرمی و لطافت موها مناسب برای موهای شکننده و آسیب دیده فاقد سولفات، پارابن، رنگ مصنوعی و الکل حجم 500 میل ..
100,000 تومان 120,000 تومان
نمایش 1 تا 19 از 19 (1 صفحه)