منو
سبد خرید شما

PORCOZ (ترکیه)

موجودی: در انبار مدل: Bulasik Makinesi Temizleyici
مایع جرمگیر ماشین ظرفشویی پور چوز از بین برنده رسوبات آهکی ، ته مانده غذا ، خاک و جرم های داخل ظرفشویی می باشد. تمامی لوازم های منزل که با آب سر کار دارند در معرض رسوبات آهکی آب هستند. این سوبات رفته رفته انباشته شده و تشکیل یک دیواره ضخیم میدهند که فشار مضاعفی بر روی دستگاه وارد می آورد. ماشین های ..
150,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Camasir Makinesi temizleyici
به طور کلی همه ما متوجه این شده ایم که پس از مدتی کیفیت شستشوی البسه داخل ماشین لباسشویی مانند اول نیست و کم کم بوی بدی از داخل ماشین لباسشویی و حتی لباس های خارج شده از ماشین به مشام میرسد.البته این کاملا طبیعی است زیرا باکتری و قارچ و آلودگی های لباسهایی که در دراز مدت از روی لباس ها شسته شده مقدا..
150,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Porcoz Kirec Cozucu
بسیار از خانمها  از اینکه دائما کتری یا سماور و یا شیر آلات  منزلشان لایه ضخیمی از رسوبات آهکی انباشته میشود ناراحت میشوند و همیشه دنبال راه حلی مناسب و  راحت برای این مسئله هستند و روش های سنتی زیادی را انجام داده اند اما هیچ کدام بقدر کافی کار ساز نبوده. جرم گیر کتری برقی و شیرآل..
95,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Por Coz Hijennik Tuvalet Temizleyici
ژل پاک کننده سرویس فرنگی پورچوز محصولی بسیار عالی از کشور ترکیه میباشد که در حجم 750 میل تولید شده است. سرویس های فرنگی به دلیل استفاده عموم بستر مناسبی برای رشد باکتری و انواع لکه ها و بوی نامطبوع نیز میباشد.با استفاده از پاک کننده قدرتمند باقدرت شویندگی و تمیز کنندگی بالا میتوانید از شر این باک..
95,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Porçöz Premium Bulaşık Makinesi Deterjanı
ژل ماشین ظرفشویی پورچوزمحصولی فوق العاده برای شستشوی ظرف ها در ماشین ظرفشویی است که 900 میل بوده و میتوان 50 بار آنرا مصرف کرد. این محصول با فناوری عالی ساخته شده و آنزیم های موجود در آن این امکان را میدهد که ظرف هارا آب نکشید و در مصرف آب صرفه جویی کنید.با این حال در بهترین کیفیت ظرف ها شسته میش..
219,000 تومان
مایع جرم گیر اتو بخار پورچوز Porcoz حجم 400 میل
ناموجود
موجودی: ناموجود مدل: Porçöz Buharlı Ütü Temizleyici
جرم گیر اتو پور چوز محلولی برای از بین بردن رسوبات اهکی آب می باشد که پس از استفاده چندین باره  در طی زمان کوتاه یا نسبتا بلند بسته به مقدار آهکی که در آب مورد استفاده در داخل اتصالات و دریچه های بخار اتو رسوب کرده و مانع از اتو کشی و بخار شدن آب داخل اتو میشود. این محلول جرم گیری را به نحو احس..
95,000 تومان
مایع جرم گیر لوازم خانگی کوچک پورچوز Porcoz حجم 400 میل
ناموجود
موجودی: ناموجود مدل: Porçöz Küçük Ev Aletleri Temizleyicisi
این مایع جرم گیر برای پاک کنندگی لوازم منزل کوچک مانند قهوه ساز ، کتری برقی ، اتو و اسپرسو ساز طراحی شده.رسوبات آب هنگام جوشیدن ته نشین شده و باقی ماندن این رسوبات در داخل دستگاه عمر وسیله را بسیار کوتاه تر کرده و همچنین در رنگ و طعم چای و قهوه و ... تاثیر منفی می گذارد همچنین باعث کدر شدن و تغییر ر..
95,000 تومان
مایع جلادهنده ظروف ماشین ظرفشویی پورچوز Porçöz مدل Premium حجم 500 میل
ناموجود
موجودی: ناموجود مدل: Porçöz dishwashing liquid, premium model, 500 ml
ویژگی های محصول قابل استفاده در ماشین ظرفشویی پاکسازی قدرتمند لکه های سوخته و خشک شده حاوی تکنولوژی آنزیم و بدون نیاز به پیش شستشوی ظروف فرمولاسیون غلیظ چربی زدایی بالا براق و درخشان کننده ظروف جلا دهنده فوق العاده ظروف مراقبت از ظروف شیشه ای حاوی نمک و جلادهنده قابل استفاده ..
89,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)