منو
سبد خرید شما

Gliss (آلمان-ترکیه)

موجودی: در انبار مدل: Gliss Daily Oil Elixir
براق کننده مو ضد موخوره ترمیم کننده تقویت کننده مناسب تمام مو ها محصول کشور ترکیه نحن لیسانس آلمان..
112,000 تومان 165,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Intence Therapy
سرم دوفاز گلیس مدل احیا و ترمیم کننده قوی مو ها مناسب موهایی هست که به شدت آسیب دیده هستند . این محصول حاوی امگا پلکس که برای ترمیم مو ها و تغذیه و احیا مو بسیار مناسب هست ، می باشد . این محصول همچنین حاوی عصاره بلو بری جهت باز سازی مو می باشد. ویژگی های محصول: تقویت و ترمیم کننده فاقد پا..
115,000 تومان 145,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Million Gloss
سرم دوفاز گلیس مدل Million Gloss  مناسب موهای مات و کدر هست که در پی آسیب های وارده به مو درخشندگی و شفافیت خود را از دست داده اند. سرم دوفاز براق کننده گلیس حاوی لیپو کمپلکس ها و روغن های میکرو جهت افزایش شادابی و براقیت به مو ها شده و در لایه بیرونی ساقه مو ها را احیا  و دوباره براق می ک..
115,000 تومان 145,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Nutribalance Repair
سرم دوفاز ضد ریزش گلیس با فرمولاسیون ابتکاری و کاملا طبیعی - گیاهی خود محصولی بسیار مناسب و تاثیر گذار در مقابله با ریزش مو میباشد. این محصول حاوی شیره درخت توس و آمینو اسید های لازم مو بوده که با تقویت و افزایش استحکام از ریزش مو ها جلوگیری می کند علاوه بر موارد ذکر شده این سرم دارای ترکیبات پروبیت..
115,000 تومان 145,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Serum Deep Repair
سرم دوفاز احیا کننده عمیق گلیس مناسب همه نوع موی مخصوصا مو های بشدت آشسیب دیده و خشک می باشد که حاوی پروتئین‌ کمپلکس و روغن انجیر هندی می باشد. پروتئین‌ کمپلکس موجود در فمولاسیون این سرم در ترمیم مو ها بسیار موثر بوده و باعث تغذیه و احیا موهای آسیب دیده میگردد و روغن انجیر هندی نیز مغذی و ترمیم کنند..
115,000 تومان 145,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Sun Protect
سرم دوفاز گلیس محافظت کننده در مقابل نور خورشید مناسب تمام مو ها علی الخصوص موهای آسیب دیده می باشد . این محصول دارای فیلتر ضد اشعه UVA و UVB بوده  که از ساختار مو ها در مقابل اشعه های مضر خورشید محافظت کرده و از تغییر رنگ آنها جلوگیری می کند. این محصول حاوی روغن زرد آلو می باشد که برای تغذیه و..
115,000 تومان 145,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Supreme Length
سرم دوفاز گلیس مدل Supreme Length  احیا کننده و ترمیم کننده مو های بلند می باشد. این محصول مشکلات ناشی از بلند تر شدن مو ها مانند ضعیف شدن ساقه ، ریزش مو ها ، موخوره و بروز خشکی در نوک مو ها را برطرف میکند. این محصول حاوی عصاره گل شقایق و بیوتین کمپلکس می باشد که در نرمی و لطافت مو تاثیر گذار ب..
115,000 تومان 145,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Ultimate Oil Elixir
سرم دوفاز گلیس  ترمیم کننده و احیا کننده مو های آسیب دیده و خشک ، محصولی ایده ال برای خانمها می باشد. این محصول حاوی روغن آرگان و آمینو اسید های مورد نیاز برای تامین مواد مغذی ، ترمیم و تقویت ، جلوگیری از شکستگی و درمان مشکلات مو نظیر پوسته پوسته شدن و موخوره و ... می باشد.سرم دو فاز گلیس مناسب..
115,000 تومان 145,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Intense Therapy
شامپو گلیس احیا و ترمیم کننده محصولی بی نظیر برای ترمیم و بازسازی و احیا دوباره موهای بشدت خشک و آسیب دیده می باشد. این محصول تولید کمپانی مشهور شوارتزکوف آلمان  و برند گلیس می باشد که حاوی امگا پلکس  و عصاره بلوبری  می باشد. در ترکیبات این شامپو از مواد مضر مانند پارابن و سیلیکون است..
95,000 تومان 120,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Ultimate Oil Elixir
شامپو گلیس احیا و ترمیم کننده محصولی بی نظیر برای ترمیم و بازسازی و احیا دوباره موهای بشدت خشک و آسیب دیده می باشد. این محصول تولید کمپانی مشهور شوارتزکوف آلمان  و برند گلیس می باشد که حاوی روغن آرگان  و آمینو اسید های ضروری می باشد. در ترکیبات این شامپو از مواد مضر مانند پارابن و سیلیکون ..
95,000 تومان 120,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Serum Deep Repair
شامپو گلیس احیا کننده محصولی بی نظیر برای ترمیم و بازسازی و احیا دوباره موهای بشدت خشک و آسیب دیده می باشد. این محصول تولید کمپانی مشهور شوارتزکوف آلمان  و برند گلیس می باشد که حاوی پروتئین‌ کمپلکس  و عصاره انجیر هندی می باشد. در ترکیبات این شامپو از مواد مضر مانند پارابن و سیلیکون استفاده..
95,000 تومان 120,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Bio-Tech Restore
شامپو گلیس احیا کننده مو محصولی بی نظیر برای ترمیم و بازسازی و جان بخشیدن دوباره موهای بشدت خشک و آسیب دیده  و حساس می باشد. این محصول تولید کمپانی مشهور شوارتزکوف آلمان  و برند گلیس می باشد که حاوی سلول های بنیادی   و عصاره گل شقایق می باشد. در ترکیبات این شامپو از مواد مضر مانند پار..
95,000 تومان 120,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Million Gloss
شامپو گلیس براق کننده مو محصولی بی نظیر برای ترمیم و بازسازی و درخشان تر شدن دوباره موهای بشدت خشک و آسیب دیده و مات می باشد. این محصول تولید کمپانی مشهور شوارتزکوف آلمان  و برند گلیس می باشد که حاوی لیپید کمپلکس ها  و روغن های میکرو می باشد. در ترکیبات این شامپو از مواد مضر مانند پارابن و..
95,000 تومان 120,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Nutriblance Repair
شامپو گلیس ضد ریزش محصولی بی نظیر و با فرمولاسیون کاملا طبیعی  برای جلوگیری از ریزش مو می باشد و برای موهای حساس و مستعد ریزش طراحی شده است . این محصول تولید کمپانی مشهور شوارتزکوف آلمان  و برند گلیس می باشد که حاوی ترکیبات پروبیوتیک  و شیره درخت توس می باشد. در ترکیبات این شامپو از م..
95,000 تومان 120,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Sun Protect
شامپو گلیس محافظ نور خورشید محصولی بی نظیر و با فرمولاسیون ویژه  برای جلوگیری از آسیب اشعه های UVA و UVB  خورشید به مو و جلوگیری از تغییر رنگ مو ها طراحی شده است . این محصول تولید کمپانی مشهور شوارتزکوف آلمان  و برند گلیس می باشد که حاوی روغن زردآلو  و فیلتر ضد آفتاب می باشد. در ..
95,000 تومان 120,000 تومان
شامپو گلیس مناسب موهای آسیب دیده سری اروپایی Gliss حجم 400 میل
اورجینال آلمان 5
موجودی: در انبار مدل: Gliss Total Repair
شامپو گلیس مدل  Total Repair محصولی دیگر از برند گلیس بوده که در حجم 400 میل برای موهای آسیب دیده ساخته شده و سری اروپایی و ساخت کشور آلمان میباشد. این محصول حاوی مواد مغذی بوده و  بافت آسیب دیده مو را احیا کرده و خشکی و زبری مو را بر طرف و موهارا شانه پذیر تر میکند. ا..
105,000 تومان 111,000 تومان
شامپو گلیس مناسب موهای رنگ شده سری اروپایی Gliss حجم 400 میل
اورجینال آلمان 5
موجودی: در انبار مدل: Gliss Color Perfector & Shine
شامپو گلیس مدل Color Perfector مناسب موهای رنگ شده است که در حجم 400 میل تولید شده وسری اروپایی و ساخت کشور آلمان میباشد. این محصول مناسب موهای رنگ شده بوده و از رنگ موها در برابر عوامل محیطی محافظت کرده و  موها را درخشان، براق و نرم می‌کند. لاین شامپو رنگ موهارا ثابت کرده ..
105,000 تومان 111,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Color Protect
شامپو گلیس مو های رنگ شده محصولی بی نظیر برای حفاظت و نرم کنندگی موهای رنگ ، مش و هایلایت شده می باشد. این محصول تولید کمپانی مشهور شوارتزکوف آلمان  و برند گلیس می باشد که حاوی روغن  گردوی برزیلی و فیلتر ضد اشعه خورشید می باشد. در ترکیبات این شامپو از مواد مضر مانند پارابن و سیلیکون استفاد..
95,000 تومان 120,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Protein +
ماسک موی 4 کاره گلیس حاوی روغن های طبیعی از جمله روغن کاکائو  می باشد. این محصول مناسب برای آبرسانی مو ها بوده و با فرمولاسیون خاص خود موجب نرم شدن مو و تقویت آن خواهد شد. این محصول ایده ال برای موهای خشک و آسیب دیده نیاز مند به مراقبت بوده و با فرمولاسیون 96 در صد وگان از موها در برابر زبری..
120,000 تومان 155,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Protein +
ماسک موی تغذیه کننده شیا باتر گلیس محصولی بسیار کاربردی از برند گلیس جهت سلامت مو های شما می باشد. این محصول حاوی پروتئین و روغن شیا باتر  (کره گیاه شیا) جهت رساندن مواد مغذی به موهای ضعیف و آسیب دیده می باشد. این محصول موهای ضعیف و شکننده را بهبود بخشیده و شکنندگی موهای آسیب دیده را برطرف خواه..
120,000 تومان 155,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Protein +
ماسک موی 4 کاره گلیس مناسب موهای رنگ شده محصولی از شواتزکوف آلمان می باشد. این محصول حاوی پروتئین جهت تقویت و تغذیه مو و روغن بابوسا جهت محافظت شدید از مو می باشد. روغن بابوسا محصولی اورگانیک  و طبیعی بوده  که حاوی ویتامین های A و E و برای مراقبت از سلامت مو گزینه ای بسیار هوشمندانه می ..
120,000 تومان 155,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Bio-Tech Restore
نرم کننده طبیعی احیا کننده گلیس مناسب موهای آسیب  دیده و حساس می باشد. این محصول با فرمولاسیون طبیعی و خاص خود که حاوی 96 درصد مواد کاملا طبیعی و گیاهی می باشد و حاوی سلول های بنیادی و عصاره گل هست احیا کنده بسیار خوبی برای موهای حساس و آسیب پذیر می باشد و در افزایش استحکام و ترمیم موها نقش بسز..
95,000 تومان 110,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Million Gloss
نرم کننده مو براق کننده گلیس موهای کدر و مات را در مدت زمان کوتاهی احیا و بازسازی کرده و باعث افزایش براقیت مو ها خواهد شد. این نرم کننده حاوی لیپید کمپلکس و میکرو روغن های براق کننده مو بوده و زیبایی و درخشندگی مو ها را تضمین می کند.ویژگی های محصول:تقویت  و ترمیم کنندهفاقد پارابنفاقد سیلیکونحا..
95,000 تومان 110,000 تومان
موجودی: در انبار مدل: Gliss Supreme Length
نرم کننده موهای بلند آسیب دیده گلیس مناسب موهایی بلند می باشد که با افزایش بلندی مو ساقه مو کم کم نازک تر شده و موها ضعیف می شوند و یا با افزایش طول مو مشکلاتی از قبیل موخوره و وزی مو یا خشکی و زبری در نوک مو ها بوجود می آید. این محصول حاوی عصاره گل صد تومانی و آنتی اکسیدان های ترمیم کننده مو بوده و..
95,000 تومان 110,000 تومان
نمایش 1 تا 24 از 30 (2 صفحه)